Інтернет зробив усе ближчим до наших рук, і роздрібна торгівля не стала винятком. Хоча торговельні центри та інші звичайні магазини не вимруть найближчим часом, майбутнє роздрібної торгівлі, безперечно, за онлайн. З огляду на це, багато людей все ще не зацікавлені в покупках в Інтернеті, особливо коли йдеться про меблі. Це пояснюється тим, що це певним чином ризиковано, оскільки багато всього може піти не так.
Наприклад, наскільки ви впевнені, що те, що ви бачите на екрані, є справжнім відображенням того, що ви отримаєте? Як визначити, наскільки добре це впишеться у ваш будинок? Але повірте нам, хвилюватися нема про що. Ви можете бути задоволеним онлайн-покупцем меблів, як і мільйони інших. Ось кілька порад, які допоможуть вам правильно купувати меблі в Інтернеті:
1. Знайдіть магазин меблів, який відповідатиме вашому стилю
Є багато роздрібних інтернет-магазинів, таких як Amazon, які пропонують різні товари від різних продавців, що охоплюють широкий спектр стилів декорування. Тим не менш, є певні інтернет-магазини, які пропонують товари лише для однієї ніші чи стилю. Наприклад, Pepperfry пропонує вам повний асортимент товарів – від меблів до кухонної техніки – для вашого дому. Крім того, деякі магазини також спеціалізуються на сучасних і зелених меблях або мінімальних елементах домашнього декору. Вам просто потрібно визначити своє почуття стилю та знайти найкращий інтернет-магазин, який відповідає вашій особистості.
Таким чином ви зможете знайти відповідні меблі для свого будинку. Для пошуку в Інтернеті ви можете використовувати такі терміни, як класичні меблі, модерн, французьке сільське або пошарпаний шик, щоб допомогти вам знайти ідеальний інтернет-магазин меблів, який відповідає вашому стилю.

2. Порівняйте ціну
Найкраща перевага онлайн-покупок полягає в тому, що ви можете порівняти ціни на схожі товари в різних магазинах, а потім придбати унікальні товари за меншою ціною. Найкраще провести невелике порівняння трьох-п’яти магазинів, які пропонують потрібний тип меблів. Зверніть увагу на вартість продуктів, доставку та будь-які податкові збори, а також те, чи стягує магазин плату за зворотню доставку чи повторне зберігання.
Ви можете зробити це для кожного знайденого предмета меблів, щоб отримати найкращу онлайн-пропозицію. Це займе певний час, але не більше часу, який вам доведеться витратити на прогулянку від одного магазину до іншого. Ви навіть можете заощадити додаткові долари на певних покупках, оскільки деякі веб-сайти також пропонують спеціальні знижки або купони.


3. Читайте огляди
Жоден продавець ніколи не буде погано говорити про свій товар. Опис кожного оголошення про меблі в інтернет-магазині підкреслить сильні сторони та можливості продукту. Однак для більш об’єктивної думки вам потрібно почути думку когось, хто не може отримати вигоду від продажу товару. Вашою першою зупинкою повинні стати відгуки про продукт. Насправді, уникайте покупки продукту, про який немає багатьох відгуків.
Не просто читайте відгуки в інтернет-магазині. Перегляньте огляди Google і Facebook, де це можливо. Деякі неетичні продавці намагатимуться обдурити систему, фальсифікуючи відгуки на своєму сайті та видаляючи всі негативні. Це складніше зробити з оглядами Google і Facebook.
Кожен продукт матиме принаймні кілька негативних відгуків, але тримайтеся подалі від предметів меблів, які, здається, викликають переважно негативні відгуки. Це червоний прапор.


4. Уважно прочитайте Політику повернення
Ніхто з нас не купує товар з наміром повернути його. Проте продукт може бути несправним або незадовільним, і в цьому випадку необхідно буде надіслати його назад. Особливо це стосується онлайн-покупок, оскільки ви не можете фізично переглянути та протестувати товар до того, як завершите транзакцію.
Ознайомлення з політикою повернення може врятувати вас від душевних болів, якщо продукт не виявиться таким, як ви очікували. Можливо, він не вписується в простір, який ви йому відвели, або не доповнює решту вашого інтер’єру настільки, як ви сподівалися.
Переглядаючи політику повернення в магазині, зверніть увагу на часовий ліміт повернення, будь-які комісії за повернення та скільки часу потрібно, щоб повернути гроші. Чи покриють вони витрати на зворотну доставку чи вам доведеться найняти постачальника послуг з перевезення? Меблі можуть бути дорогими, тому найкраще зупинятися на магазинах, у яких не виникне проблем із поверненням вам готівки за мінімальних або без додаткових витрат.


5. Виміряйте правильно перед покупкою
Коли ви думаєте про покупку меблів, ви, ймовірно, вже маєте чітке уявлення про те, де саме ви хочете їх розмістити. Ось чому знати розміри того, що ви купуєте, так важливо, особливо під час покупок в Інтернеті.
Оскільки у вас немає можливості фізично оглянути товар, прочитайте опис продукту, щоб визначити всі ключові розміри. Уникайте будь-яких предметів меблів, які не мають таких даних. Для меблів, які потребують різного простору (наприклад, висувний стіл або крісло), також враховуйте цей додатковий простір. Якщо виріб не можна легко розібрати, переконайтеся, що він може пройти через дверний отвір.


6. Магазини з цегляними та будівельними локаціями
Багато інтернет-магазинів також мають свої локації, куди ви можете будь-коли піти особисто перевірити меблі. Таким чином ви можете переглянути потрібні предмети перед покупкою. Іноді вам можуть сподобатися меблі в Інтернеті, але коли ви подивитеся на них у магазині, з першого погляду вони вам не сподобаються. Отже, щоб бути впевненим у своїй покупці, огляд меблів перед покупкою може позбавити вас головного болю в майбутньому.
Ще одна перевага покупок у звичайних онлайн-магазинах полягає в тому, що вони можуть навіть усунути витрати на доставку. Багато веб-сайтів із звичайними магазинами дозволяють купувати товари в Інтернеті, а потім відправляти їх у магазин для безкоштовного самовивозу, замість того, щоб оплачувати додаткові витрати на доставку. Такі веб-сайти, як Walmart, Best Buy, Sears і JCPenney, пропонують безкоштовний веб-сайт для доставки в магазин. Ви навіть можете поєднати свої купони на продаж із безкоштовною доставкою, щоб отримати найкращу пропозицію.


7. Шукайте онлайн-розпродажі
Інтернет-магазини пропонують великі знижки на різні урочистості та свята. Якщо ви закохалися в певний комплект меблів, ви можете придбати його в ці дні за зниженими цінами. Можливо, вам доведеться трохи почекати на ваші улюблені меблі, але очікування того варте. Багато експертів навіть рекомендують купувати меблі в січні та липні, щоб отримати найкращі пропозиції. Це пояснюється тим, що виробники меблів зазвичай припиняють поставки нових меблів двічі на рік, у лютому та серпні. Тому багато інтернет-магазинів виставляють на продаж старі моделі, щоб звільнити місце для нових на своїх складах.


8. Зверніть увагу на вартість доставки
Більшість магазинів вказують свою політику доставки на сторінках «Про нас» або на сторінках поширених запитань. Перш ніж купувати меблі в Інтернеті, ви повинні ретельно ознайомитися з політикою доставки кожного магазину. Різні магазини мають різних логістичних партнерів, таких як UPS або FedEx, і пропонують різні тарифи на обробку та доставку. Деякі магазини можуть мати вищі витрати на доставку або транспортування, щоб компенсувати нижчі ціни, які вони пропонують на меблі.
Безкоштовна доставка не завжди безкоштовна! Іноді роздрібний інтернет-магазин може включити вартість доставки в ціну покупки, стверджуючи, що пропонує безкоштовну доставку, щоб залучити більше клієнтів. Найкраще порівняти ціни з іншими сайтами. Якщо меблі коштують на 100 або 200 доларів США більше на веб-сайті, який пропонує безкоштовну доставку, веб-сайт, ймовірно, додав вартість доставки до своїх цін.


Тримайте під рукою ці поради, вийдіть із зони комфорту та зробіть наступну покупку меблів онлайн. Повідомте нам, чи допомогли наші пропозиції.
Слідкуйте за Homecrux у Новинах Google!