Коли ми говоримо про пам’ятки природинаша країна є однією з найпривілейованіших у світі. Аргентина має різноманітні ландшафти, фауну, флору, величезну та різноманітну географію, яка є домом для великої кількості справді чудових місць, які можна побачити. Ось огляд того, що варто знати у 2024 році.

По-перше, як встановлено в Закон про національні парки Природні пам’ятки «це території, речі, живі види тварин або рослин, що представляють естетичний інтерес, історичну чи наукову цінність, яким надається абсолютна охорона», вказує портал Argentina.gob.ar.

«Вони будуть недоторканними, і в них або по відношенню до них не може здійснюватися жодна діяльність, за винятком офіційні перевірки та наукових досліджень, дозволених органом контролю, і необхідних для догляду та уваги відвідувачів», – запевняє він.

Льодовик Періто-Морено, зірка аргентинських льодовиків. Фото: архів.

Так само, крім словникового визначення, яке вказує на те, що це ті території чи живі види тварин чи рослин, яким надається абсолютний захист, щоб відвідати Аргентину, ви можете назвати все, від величних льодовиків до вражаючих солончаків… унікальні сайти які дарують відвідувачам незабутні враження.


Зміст

Ще одна надзвичайна новина: Помер Омар Гелес, колумбійський художник, який написав «Стежки життя».

Льодовик Періто-Морено (Санта-Крус)

Класика туризму в нашій країні, цей гігантський льодовик, розташований в національному парку Лос-Гласіарес, є одним з найвідоміших у світі. Його величезна маса льоду простягається на 30 кілометрів у довжину та 5 кілометрів у ширину та пропонує вражаюче видовище. Ви можете прогулятися, і краєвид вражає.

Вид на горло диявола на водоспадах Ігуасу. Фото ShutterstockВид на горло диявола на водоспадах Ігуасу. Фото Shutterstock

Водоспад Ігуасу (Місьйонес)

Розташований на кордоні між Аргентиною та Бразилією, він є одним із семи природних чудес світу та об’єктом Всесвітньої спадщини. З більш ніж 275 водоспадів, які каскадом спадають з висоти до 80 метрів, цей набір водоспадів пропонує вражаючу панораму. Відвідувачі можуть покататися на човні, щоб побачити водоспад зблизька, або прогулятися доріжками, що ведуть у джунглі.

Salinas Grandes de Jujuy (Жужуй)

Це солончаки, розташовані в Пуна-де-Атакама, посушливому та гірському регіоні на північному заході країни. Він має площу понад 12 000 квадратних кілометрів і є третім за розміром у світі. Яскраво-біла поверхня пропонує унікальний і сюрреалістичний ландшафт, де щорічно гуляють тисячі відвідувачів. Класичне фото з рідкісним ракурсом.

Долина Місяця в Сан-Хуані. Долина Місяця в Сан-Хуані.

Долина Місяця (Сан-Хуан)

Він також називається провінційним парком Іскігуаласто, розташований на північному сході провінції Пунтана і межує з Ла-Ріохою на півночі. Це кам’яниста пустеля с геологічні утворення унікальний.

Це єдине місце у світі, де всю територію можна побачити повністю відкритою та ідеально диференційованою. тріасовий період повним і впорядкованим чином. Вважається, що вік геологічних утворень цього місця становить від 200 до 250 мільйонів років, і ця характеристика є спільною з національним парком Талампая, з яким він межує на заході, оскільки розташований у провінції Ріоха.

Ще одна надзвичайна новина: «Мене обманули» Крістін Браво розлючена та розорена!

Лагуна Посуелос (Жужуй)

Згідно з Вікіпедією, «пам’ятник природи Лагуна-де-лос-Посуелос — це охоронювана природна територія в Аргентині, яка розташована на півночі провінції Хухуй, охоплюючи частину департаментів Рінконада, Яві та Санта-Каталіна. Він має 16 224 га і належить до екорегіону Пуна».

Він захищає лагуну Посуелос разом з її водними птахами, що складаються з видів, що живуть виключно в середовищі Пуна. Через його актуальність як середовища існування для численних водоплавних птахів, у 1990 році він був включений до списку водно-болотних угідь міжнародного значення як перший біосферний заповідник в Аргентині.

Резерв La Payunia de Mendoza. Фото: архів.Резерв La Payunia de Mendoza. Фото: архів.

Резерв La Payunia (Мендоса)

Заповідник La Payunia — це охоронювана природна територія, розташована на півдні провінції. Район також відомий як Payún або Payén. До заповідника можна дістатися по національній трасі 40, а потім по провінційній трасі 186 за 160 км. з Маларгуе, головного міста однойменного департаменту. Маючи понад 800 конусів, La Payunia є одним із регіонів на планеті з найбільшою щільністю вулканів. Його головною визначною пам’яткою є великі лавові рівнини з вулканічними конусами, серед яких виділяється вулкан Паюн-Матру. Площа відповідає Патагонська екосистема.


От admin