Переконання, віра, надія, уява та наука грають у хорошу гру, коли справа стосується з’ясувати такі теми, як смерть, душа та воскресіння.
Найдавніша з книг, Бібліярозповідає нам про душу та воскресіння, особливо в Новому Завіті, де йдеться вознесіння душі і воскресіння Христа.
Але в Старому Завіті, Буття 3:19, Бог попереджає Адама: «Ти порох, і в порох повернешся»..
The екзистенціальна туга Це заважає нам супроводжувати момент смерті таким же ставленням, як супроводжує народження. Невже нас ніщо не передує і ніщо нас не чекає? Чи ми перелітні птахи, реінкарнація душ, які продовжать свій шлях після нашої смерті? Питання полягало б у тому, чи існує душа за межами передбачуваного попереднього існування та трансцендентності?
Зміст
Що говорить наука про душу та загробне життя?

Якби ми були вічними, як боги, ми б страждали від цього стану. Література дала нам персонажі, які не можуть померти і страждають за цевони обміняли б свою вічність на земні задоволення, як занепалий ангел Крила бажання, Фільм Віма Вендерса про текст Петер ГандкеНобелівська премія 2019.
З іншого боку, ми, смертні, страждаємо від свого тлінного стану, ми боїмося смерті, небуття або «забуття, яким ми будемо» з вірша о Хорхе Луїс Борхес.
Але бажання вічного життя не означає його мати. Безсмертя не дозволило б нам цінувати кожну мить життя. І за яких умов ми були б вічними? Чи продамо ми душу дияволу в обмін на вічну молодість, подібно до «Фауста» Гете? Деякі теологи кажуть, що справжня краса подорожі полягає в тому, що вона має кінець..
Страх смерті пробуджував релігійні переконання та духовні надії, але Наука працює над вимірюванням і зважуванням «душі»дізнатися, куди ми йдемо після смерті і що чекає на нас, коли ми переступимо поріг.
Портал Конфіденційно Він досліджував, що наука знає про цю дуже людську тему: чи життя на землі єдине, що ми маємо? І цитує твір в BBC в якому зазначено, що Навіть атеїсти вірять у життя після смертіпісля свідчень тих, хто був «клінічно мертвим» і стверджує, що бачив послідовність образів свого життя або чув голоси або бачив світло в кінці тунелю. Думка про вічне життя є паліативом для екзистенціальних страждань.
Запевняє Конфіденційно що Штучний інтелект вже бореться зі смертю робота з нашими аватарами (візуальна ідентичність, яка представляє нас у віртуальному світі), трансгуманізм (науковий рух, який працює з новими технологіями для усунення небажаних аспектів стану людини) і кріогенезякими свого часу скористався Уолт Дісней.

Усі чекають на життя в іншому світі чи в інший час. І є ті, хто це стверджує через кілька хвилин після смерті відбувається «цунамі мозку»Як запевняє доктор Валерія Пейдж з відділення інтенсивної терапії Уотфордського госпіталю в Лондоні: біле світло в кінці тунелю є наслідком втрати крові із зорового нерва.
Неврологія стверджує, що мозок є найзагадковішим органом, який дозволяє мені думати про «я», яке формує моє існування. Самосвідомість була б науковим еквівалентом душіте, що дозволяє нам думати про себе як про щось більше, ніж купу атомів і молекул.
Деякі Індійські релігії, такі як індуїзм і буддизмстверджувати, що карма — це доля, яку людина повинна прийняти викупи душу, що в нас втілиласяі, якщо ми цього не досягнемо, після нашої смерті воно мігруватиме в пошуках іншого тіла, у якому можна втілитися.
Релігії думають про це духовно, нейробіологи вивчають, що робить мозок у момент смерті. І кожен дотримується того, що задовольняє його розум і дає спокій його серцю.