Встановлення нового даху належить до найбільш амбітних і захоплюючих проектів, щоб підвищити привабливість вашого будинку. Якщо, звичайно, ви не маєте справу з протіканням або іншою надзвичайною ситуацією і встановлюєте новий дах, тому що це потрібно зробити.
Пошкоджений дах запрошує різні типи шкідників, жуків, бактерій і навіть вологу, яка робить навколишнє середовище у вашому домі тривожним і нездоровим. Крім того, волога викликає гниття, пліснявіння, псує ваші стіни та стелю. Ремонт пошкоджених дахів також важливий для безпеки вашого будинку та благополуччя вашої родини.
Вибір правильного матеріалу
Плануючи заміну даху, необхідно враховувати багато факторів, включаючи вибір матеріалу, клімат у вашому регіоні, бюджет і стиль вашого будинку.
Ви повинні провести деякі дослідження, щоб дізнатися, який покрівельний матеріал відповідає вашим потребам. Ви можете розглянути новий тип покрівельного матеріалу, а не замінювати його тим самим матеріалом, який у вас є зараз. Посібник, наведений нижче, допоможе вам зрозуміти різні покрівельні матеріали, які вам слід знати перед початком проекту ремонту даху.
На вибір пропонуються різні типи покрівельних матеріалів:
Асфальтова черепиця
Асфальтобетонна черепиця є найбільш поширеним матеріалом для покрівлі. Як правило, вони найбільше підходять для крутого схилу, вони пропонують найкраще посилення для суворих умов. Асфальтова черепиця може бути як органічною, так і зі скловолокна. Органічний сорт складається з різних типів основи з целюлозного волокна, які потім покриваються мінеральними гранулами для додання різних кольорів.
Скловолоконна черепиця має скловолоконний мат із верхнім і нижнім шаром асфальту, який містить мінеральні гранули для кольору. Перевага асфальтової черепиці в тому, що вона вогнестійка і буває різних класів вогнестійкості.
Асфальтова черепиця також може бути покрита мідними або цинковими керамічними гранулами, щоб створити додатковий бар’єр проти росту цвілі та додати захист від вологи в кліматі з теплою погодою. Асфальтова черепиця не лише має різноманітні кольори, але й може мати текстуру, що покращує естетичний вигляд вашого даху.
Читайте також: Чому варто розглянути сонячний дах Tesla для свого будинку?

Дерев’яна черепиця
Дерев’яні покрівлі, як правило, виготовлені з південної сосни, кедра, секвої чи інших листяних порід, популярні в Каліфорнії та деяких частинах регіонів Середнього Заходу та Північного Заходу. Гонт виготовлений або з верстатів, або виготовляється вручну. Останній надає будинкам більш міцний вигляд із дивовижними деревними тонами, включаючи бурштиновий, червоний, золотий і коричневий.
Одним з найбільших недоліків дерев’яної черепиці є те, що вона менш вогнестійка, ніж інші види покрівельних матеріалів. Якщо ви живете в сухій зоні або в місці, схильному до лісових пожеж, дерев’яна стружка або черепиця не є чудовою ідеєю.


Черепиця
Черепиця виготовляється з бетону або глини. Найчастіше використовується в особняках або архітектурі в іспанському стилі, верхня частина цієї черепиці кругла. Зазвичай використовуються у таких місцях, як Флорида чи південно-західні країни, вони також є кращими для зовнішніх плоских дахів у французькому, німецькому та англійському стилях.
Перевага глиняної черепиці полягає в тому, що вона доступна в різноманітних варіантах обробки та кольорів, які перетворюють ваш будинок на чудовий шедевр. Вони мають тривалий термін служби і, як відомо, живуть до 50 років.
Черепиця краща, оскільки вона забезпечує кращий захист від комах, гниття та цвілі, що також сприяє довговічності. Оскільки це дуже важкий покрівельний матеріал, не всі конструкції зможуть вмістити черепичний дах.


Сланцева черепиця
Шифер може бути найкращим покрівельним матеріалом. Дахи з черепицею такого типу можуть прослужити сотні років. Шиферні дахи існують роками, і навіть сучасні власники будинків схильні встановлювати їх поверх копій гумового шиферу. Монтаж шиферної покрівлі вимагає акуратності і навичок.
Однією з причин найвищої якості шиферу для черепиці є його здатність до розщеплення. Подумайте про гарний шматок грифеля, схожий на колоду карт. Оскільки сланець є осадовою породою, він складається з багатьох шарів, і ці шари можуть відколюватися, як окремі картки в шматку сланцю.


Рулонна покрівля
Для покрівлі з низьким ухилом бездоганно працює рулонний руберойд. Ці довгі рулони мають площу близько 100 квадратних футів і 3 фути завширшки, мають просочений асфальтом матеріал і покриті мінеральними гранулами. Рулонна покрівля може прослужити до 10 років, перш ніж потребуватиме заміни.
Ці великоформатні смуги тонкого покрівельного матеріалу пропонують швидкий, зручний і недорогий спосіб покриття будівлі з похилим дахом. Рулонну покрівлю можна укладати як факельним методом, так і за допомогою покрівельних цвяхів.


Синтетична покрівля
Синтетичні покрівельні вироби включають покрівельні покриття, виготовлені з деревини, шиферу та струсу, але вони складаються по-різному та не мають таких самих характеристик або властивостей, як їхній вихідний матеріал. Зазвичай вони виготовляються з вінілу, пластику та інших синтетичних матеріалів, щоб імітувати зовнішній вигляд шиферу та дерев’яної черепиці. Це дозволяє надати вашому дому розкішного вигляду шиферного даху без шкоди для довговічності.
Покрівля з синтетичного шиферу надзвичайно легка, з нею легко працювати, оскільки її можна легко переміщувати у великих кількостях і швидко встановлювати на ваш дах. Загальні витрати на встановлення як часу, так і грошей менші, ніж оригінальний шифер і дерев’яна черепиця.


Читайте також: Сонячні патіо проти панелей на даху: яка з них краща?
Вбудована покрівля
Вбудована покрівля ідеально підходить для плоских дахів або дахів з дуже низьким ухилом. Ці системи складаються з кількох шарів руберойду, просоченого гарячим асфальтом. Він міцний і непроникний, оскільки повсть наноситься шарами, що перекриваються, щоб утворити товстий бар’єр із шаром дрібно подрібненого каменю, залитого гарячою смолою поверх.
Сучасні вбудовані покрівельні вироби містять жорсткий ізоляційний шар для підвищення енергоефективності. Здебільшого він складається з трьох частин: бітумного матеріалу, шарових листів і одного або кількох матеріалів для покриття. Вбудований покрівельний матеріал, як правило, кращий у теплих кліматичних регіонах, ніж у холодних регіонах.


Металева покрівля
Метал нещодавно відродився завдяки попиту на міцну, екологічно чисту покрівлю та появі нових стилів. Металева покрівля все ще виготовляється в рулонах, але здебільшого це жорстка листова покрівля з панелями зі стоячим фальцем і модульними пресованими панелями, які можна фарбувати або покривати гранулами.
Металева покрівля зі стоячим швом дуже популярна, особливо в регіонах, де випадають сильні снігопади або де часто трапляються пожежі, оскільки це безпечний матеріал. Відома своєю довговічністю, металева покрівля також підлягає повторній переробці після закінчення терміну служби.
Процес виробництва металу дозволяє використовувати різноманітні естетичні варіанти, включаючи традиційний стиль металевої покрівлі або покрівлю, яка виглядає як бітумна черепиця, стружки та черепиця. Найпоширенішими металами, що використовуються в процесі, є алюміній, легка сталь і цинк. Мідні металеві дахи красиві, але є дорогою альтернативою.


Це деякі з поширених матеріалів для покрівлі. Ви також можете досліджувати інші покрівельні матеріали, включаючи сонячну черепицю.
Коли ви плануєте переробити або побудувати новий дах, ви повинні бути впевнені в тому, який матеріал ви збираєтеся використовувати. Крім того, ви повинні бути впевнені, хто збирається виконувати встановлення за вас. Встановити дах легше сказати, ніж зробити, вам потрібен фахівець з покрівельних робіт, який зробить цю роботу за вас.
Коли ви вирішите, який тип даху найкраще підходить для вашого регіону та який стиль вам подобається, перевірте страховку свого домовласника, щоб дізнатися, чи може вона покрити деякі пов’язані з цим витрати. Покрівля – це дорогий удар для вашого бюджету. Якщо витік або пошкодження даху, які змусили вас перевстановити, спричинені погодою, це може бути покрито вашим страховим полісом.
Слідкуйте за Homecrux у Новинах Google!