Від трендів просто не втекти. Що б ви не робили для дизайну свого будинку, це вже зумовлено широким впливом тенденцій. Від вибору популярного кольору фарби до вибору мінімалістичних меблів, ми часто намагаємося вибрати те, що, ймовірно, натхнене зростаючими світовими тенденціями.
Мінімалізм – це те, що вже давно в тренді і подобається сучасним кочівникам або мешканцям квартир. Мінімальний інтер’єр допомагає знайти спокій, відкрити свою пристрасть до дизайну та створити простір для дихання та відпочинку. Якщо ви хочете перейти до мінімалістичного стилю життя, ось 12 ключових тенденцій дизайну інтер’єру, яких ви повинні дотримуватися, щоб створити затишне місце, яке сподобається кожному.
# Позбавтеся від безладу
Це може здатися простим, але це одна з найбільших перешкод при переході на мінімалістичний спосіб життя. Це тому, що в більшості будинків є купи мотлоху, іграшок, дрібничок, шафи, наповнені одягом, який не підходить роками. Це все має піти. Ми розуміємо, що ви любите свої речі, але вам потрібно бути безжальним. Вибирайте лише те, що вам найбільше потрібно. Ходіть кімнату за кімнатою і запитуйте себе: «Чи справді це мені потрібно? Це додає щось варте уваги моєму життю? Чи люблю я цю річ?» Більшість із нас тримається за речі з неправильних причин: ми зберігаємо їх «про всяк випадок», відчуваємо провину, позбувшись подарунка, який нам не подобається, або просто не думаємо про це. Коли ваш дім буде очищений від безладу, ви зрозумієте, що ці речі справді були тягарем.

Читайте також: Нові тенденції в техніці та дизайні, щоб підвищити вартість вашої власності
# Один вхід, один вихід
Тепер, коли ви прибрали вдома безлад, ви не хочете знову його захаращувати. Будьте уважні, коли робите покупки. Спочатку проаналізуйте причини покупки – це імпульсивна покупка? Ви справді закохані в цей предмет? Чи готові ви приділити час, щоб подбати про це? Найголовніше, ви повинні запитати себе, чи є щось, від чого ви готові позбутися, щоб звільнити місце для нового предмета. Один товар входить, один виходить! Без винятків. Краще інвестувати в багатофункціональні меблі замість того, щоб захаращувати будинок безліччю меблів.


# Назад до основних кольорів
Ті, хто десь любить кольори, знають, що нейтральні тони вражають. Оформляючи свій будинок у мінімалістичному стилі, вам потрібно пофарбувати стіни в базові кольори, такі як класичний кремовий, свіжий білий або чуттєвий сірий. Простір миттєво стане чистішим і затишнішим, зарядженим енергією та розслабленим. Наявність нейтральної платформи, з якої можна зістрибнути, полегшить оформлення решти кімнати.


# Прекрасний блюз
Індиго та бірюза – два трендові кольори в дизайні інтер’єру цього сезону. Але любов до синього не повинна обмежуватися лише цими двома кольорами. Навіщо просто дотримуватися обмеженої кількості відтінків, якщо ви можете мати їх усі? Ви можете грати з різними відтінками синього в одному просторі, якщо знаєте, чого прагнете досягти.


# Жирні та яскраві кольори невеликими кроками
Мінімалізм не завжди означає все біле, повністю кремове або світлі відтінки сірого. Може бути і барвистий мінімалізм. так! Колір і мінімалізм можуть співіснувати. Великою популярністю користуються «кольори морозива», а також ледь помітні яскраві відтінки. Контраст переважно спрощеного простору з одним яскравим і сміливим елементом миттєво підкреслює інтер’єр і привертає більше уваги.


# Якість у всьому
Коли ви вирішуєте мати менше речей у своєму житті, ви з часом зрозумієте, що ви обираєте мати у своєму житті кращі речі. Якщо ви збираєтеся мати лише одну ковдру, ви хочете, щоб вона була теплою, довговічною, м’якою та розкішною. Вам доведеться витратити трохи більше грошей, але ваш товар вистачить на все життя. Одного разу я купив дешеві карнизи, вважаючи, що це легкий спосіб заощадити гроші. Вони зламалися протягом тижня, і мені довелося замінити їх на якісну версію. Убережіть себе від розчарувань і купуйте якісні карнизи з самого початку. Ви не пошкодуєте.


# Безліч текстур
Нейтральний простір може бути холодним, стерильним і нудним. Найпростіший спосіб боротися з цим, використовуючи різні текстури в одній нейтральній палітрі кольорів. Якщо у вас сірі стіни, прикрасьте їх пухнастою сірою ковдрою, сріблястою подушкою з бісеру та різким сірим світильником. Контрастні фактури зроблять приміщення теплішим і живішим.


# Бохо повертається
Хороший стиль завжди повертається в серця людей. Хорошим прикладом є стиль бохо. Елементи дизайну інтер’єру знову в тренді. Для сучасного бохо характерні вінтажні килими, шкіряні меблі, багато кімнатних рослин, теплі та яскраві кольори, дерев’яні стільці та столи, еклектичні акценти. Якщо бохо для вас занадто кричущий і гучний, ви можете вибрати більш класичні тенденції дизайну інтер’єру з нейтральними кольорами та текстурами.


# Природні стихії
Привнести природу у свій дім за допомогою кімнатних рослин — нескінченна тенденція дизайну інтер’єру. Усі рослини потребують догляду, але є багато, які потребують лише небагато, як-от сукуленти та повітряні рослини. Якщо ви не можете підтримувати сукуленти та повітряні рослини, спробуйте отримати безперешкодний вид на вулицю через великі вікна або подумайте про додавання штучних рослин, щоб підкреслити природний елемент декору вашого будинку.


# Стильне зберігання
Ніщо не позбавить домогосподарство від потреби в сховищах. У кожного з нас є файли, інструменти та предмети побуту, які нам потрібні щодня. Замість того, щоб вибирати потворні контейнери для зберігання, оберіть багатоцільове сховище. Деякі пуфики мають кришки та порожнисті всередині, щоб заховати іграшки. Шукайте шафи для зберігання, досить витончені, щоб бути кінцевими столиками. Мисліть творчо!


# Демонструйте те, що вам подобається
Якщо ваша дитина намалювала картину, яка розтопила ваше серце, помістіть її в рамку! Ви будете сповнені теплом і гордістю кожного разу, коли побачите це. Чи подарували б вам такі ж відчуття стокові ілюстрації? Мінімалізм полягає не в тому, щоб позбутися всього; йдеться про те, щоб позбутися всього, що для вас не має значення. Оточіть себе речами, які вам подобаються.


# Простота — це ключ
Тепер, коли у вас є заспокійливий чистий простір, ви можете відчути знайоме бажання заповнити його. Ваші стіни здебільшого голі, хіба це не вимагає нових творів мистецтва? Хіба ще кілька подушок чудово виглядатимуть на цьому дивані? Приборкайте це. Може знадобитися деякий час, перш ніж ці старі звички помруть, але з часом вони відпадуть. Просто не нудно. Щоб навчитися це цінувати, може знадобитися трохи адаптації.


Мінімалізм — неймовірна річ. Для мене це почалося як прибирання шафи, а потім просочилося в інші сфери мого життя. Якби не мінімалізм, я б не писав цю статтю; життя просто допомогло мені розкрити мою пристрасть до письма, яка багато років була похована під моїми матеріалами. Дотримуйтеся наведених вище порад, змініть свій життєвий простір і подивіться, куди вас зрештою приведе подорож.
Слідкуйте за Homecrux у Новинах Google!