Є багато людей, які дуже пристрасно ставляться до того, що вони роблять, і ростуть у своєму саду. На жаль, коли зими приходять із холодним холодом, більшість із нас стає дуже важко виробляти та збирати овочі та трави на відкритому повітрі. При правильних заходах безпеки можна зберегти кілька ситних овочів досить теплими, щоб пережити холодну температуру.

Слідом за бюджетом можна реалізувати прості ідеї для вирощування здорових овочів під час зими та цілий рік.

Поради щодо початку

Після того, як ви вирішили простір, ви можете виділити на свої рослини, це кілька речей, які вам потрібно звернути увагу:

Освітлення

Овочів потребує багато світла для швидкого виховання. Тому необхідно вибрати середовище, де вони можуть отримувати максимальне світло для повного розвитку. Навіть пляма, близьке до вікна в приміщенні, не ідеально. Не хвилюйтеся, якщо у вас просто закритий простір з мінімальним освітленням, ви все одно можете вирощувати здорові овочі за допомогою рослинних вогнів. Є так багато на вибір. Низькі ціни добре працювати на кімнатних рослинах на свіжому повітрі, однак дорогі можуть працювати краще, щоб покрити в приміщенні сади. Найкраща середина дорожнього варіанту — компактні люмінесцентні лампочки. Вони забезпечують достатньо близького світла для рослин, не нагріваючи їх.



Температура

Овочі найкраще ростуть між 65-75 ° F з незначною варіацією в будь-якому випадку. Якщо ваші рослини стають занадто гарячими, вони будуть слабкими і затьмареними, і якщо вони занадто холодно, вони можуть розвинути жовте листя, які падають. Пам’ятайте, зими не завдають шкоди рослинам стільки, скільки температура, що коливається. Отже, у зимах необхідно підтримувати ідеальну температуру для рослин, які будуть змінюватися більше 10 ° F.

Вологість

Це може бути найбільш важливим завданням для будь -якого вирощування овочів у приміщенні. Зима зазвичай більш сухі, ніж літо, і може призвести до проблем із зарахуванням:

  • Овочі втрачають листя
  • Ваші рослини виглядають сухі
  • Поради листя починають коричнево

Щоб збільшити вологість, ви можете щодня туманити овочі або розмістити лоток з водою поблизу вашого зростання.

Ґрунт і добриво

Незалежно від того, чи вирощуєте ви овочі в приміщенні або на відкритому повітрі, важливо придбати хороші вирощування середовищ — які, очевидно, є ґрунтом та добривами. Вони обидва заохочують ріст кореня ваших рослин і забезпечують їх довгострокове здоров’я. Подумайте про використання органічних та шкідників ґрунтів та добрив, оскільки вони забезпечують додаткові поживні речовини овочам. Використання органічних добрив також допомагає рослинам у дренажі від надмірного поливу.

Типи овочів, які можна вирощувати

  • Перець, салатна зелень та капуста
  • Капуста
  • Чард, морква та цибуля
  • Часниковий
  • Помідори
  • Горох
  • Морква
  • Квасоля
  • Інші типи трав

Також читайте: Розумний сад Чжецзян Нашу очищає повітря

Вікна та віконні уступи

Windows може зробити чудову парникову зону в приміщенні для менших овочів та трав. Щоб зробити парник вікон, виміряйте ширину та глибину вікна, враховуючи кількість природного світла, яке можуть отримувати рослини. Вибираючи уступні уступи скляних вікон, майте на увазі, що вони повинні бути досить міцними, щоб носити ваги овочів. Вони повинні бути товщиною ½ дюйма, і їх можна шліфувати, щоб позбавити будь -яких гострих країв. Скляні уступи ідеальні, оскільки вони пропускають світло.

Палетні теплиці

Палетні теплиці дуже ефективні, дешеві та прості у внутрішньому дворику, щоб зіткнутися з сонцем. Щоб зробити його, вам доведеться зібрати пучки піддонів. Застосовуйте найбільш суцільні піддони для побудови даху. Почніть надавати підтримку даху зі спини з піддоном, а потім з інших сторін. Після надання форми оранжувальника піддону, найважливіші витрати надходять у вигляді багатоцільового важкого прозорого покриття. За звичайних обставин 3 м х 4м — ідеальний розмір.

Тепер накрийте та закріпіть покриття по всій рамці. Вони досить схожі на 4 -ти рівня ПВХ -теплиці, які ви можете придбати, але оранжерея DIY набагато дешевше побудувати. Це надає вашим овочам більш високу площу росту, особливо для більш тривалих рослин, таких як помідори.

Настільне садівництво

Якщо ви хочете використовувати більший простір у приміщенні, старий стіл, розміщений у освітленому просторі, може зробити величезну зону росту для овочів. Найкраща ідея — ідеально вирощувати короткі овочі та трави, а не на більш високі. Все, що вам потрібно для цього, — це більші горщики або контейнери з не менше 8 дюймів глибиною для вирощування овочів. Можна виростити овочі, що слідує за цією процедурою в будь -якому місці вашого будинку, але ще багато світла все ще потрібно.

Контейнерне садівництво

Вирощування овочів у контейнерах може бути цікавим. Більшість людей вважають контейнери як круглі горщики. У багатьох випадках це правда. Контейнери, однак, можуть бути будь -якими великими, щоб утримувати овочі або трави, які ви хочете вирости.

Оскільки ви маєте повну гнучкість з контейнерами, ви можете вибрати будь -яку ділянку вашого будинку для вирощування овочів. Ви не обмежені лише вікном, ви також можете розмістити контейнери на балконі. По мірі того, як погода стає холоднішою, ви можете принести горщики в приміщенні і поставити їх в ідеальну область.

Ви навіть можете скористатися стелажним блоком, який стоїть близько до балконних дверей; Це може комфортно вмістити менші контейнери, які досить великі, щоб виростити кілька овочів.

Ще один тип контейнера, які багато людей часто забувають, — це висить кошик. Якщо у вас є відповідне місце, вони можуть бути прикріплені в районах, які мають достатньо світла, а умови вирощування сприятливі для вашого овоча.

Все, що потрібно, — це трохи уява, і ви можете мати свіжі овочі цілий рік, просто стежте за поливою.

Зображення: Bonnieplants

Слідкуйте за Homecrux у Google News!