З настанням літа плями від трави і кульбаб стають супутниками футбольних уболівальників і любителів повалятися на пишній зелені в саду. У цей чудовий період зелені плями покривають одяг, приносячи зелені плями в приміщення.

Іноді ми просто забуваємо зняти взуття, перш ніж зайти в будинок або ступити на килим. На килимі залишаються надокучливі плями від трави, які важко видалити. Якщо на килимі у вашій вітальні також є неприємні плями від трави, дотримуйтесь цих простих порад, щоб успішно видалити їх удома.

Як позбутися від плям трави з килима

  • Використовуйте відбілювач, щоб видалити плями, якщо тканина килима не дуже делікатна
  • Ретельно виперіть ніжні кольорові тканини безпечним рідким розчином прального засобу, прополощіть холодною водою та висушіть
  • Якщо на кольоровому килимі з’явилися стійкі плями від трави, вам може знадобитися спочатку застосувати ацетон, а потім миючий розчин. Після цього опустіть килим у холодну воду на 15-20 хвилин і дайте йому висохнути. Пляма зникне. Повторіть процедуру двічі або тричі для інтенсивних плям від трави
  • Використовуйте розчин з ензимами для м’якого одягу, оскільки вони видаляють складні плями, не пошкоджуючи тканину.

Читайте також: Прості способи видалити плями іржі з металевих вуличних меблів

Ці методи відомі та практикуються протягом століть для плям, які майже неможливо видалити звичайними методами. Іноді недоцільно використовувати миючий засіб для певних тканин, оскільки процедура може їх пошкодити. Однак на ринку є дуже багато м’яких миючих засобів, які можна використовувати для делікатних тканин.



Найдешевший і найпростіший спосіб усунути плями від трави

Сольовий спосіб

Завдяки доступності солі цей спосіб вважається найпростішим і найдешевшим для видалення небажаних плям з килима. Рецепт простий: змішайте столову ложку солі в склянці води і приготуйте розчин. Переконайтеся, що вода, яку ви використовуєте, холодна. Спочатку помістіть забруднений килим у приготований розчин, потім шматочком тканини, рушником або губкою потріть пляму, поки вона не зникне. Цей засіб вважається універсальним, оскільки його можна використовувати також для видалення плям від чорнила та вина.

Метод денатурованого спирту

Плями від трави та квітів з килима можна видалити спиртом. Візьміть денатурований спирт і ганчірку або губку. Змочіть його в спирті та протирайте забруднений килим, доки пляма не потьмяніє або повністю не зникне. Для прання плями краще використовувати теплу воду з якісним миючим засобом або милом. Це доцільно робити тільки в тому випадку, якщо тканина не надто делікатна. Таким же чином можна впоратися з плямами на одязі.

Аміачний метод

Чи знаєте ви, що аміак може знебарвити пляму від трави за лічені хвилини? Аміак має багато унікальних властивостей, які допомагають видалити плями жиру, крові та вина. Це також допомагає позбутися плям і слідів праски. Змочіть губку в розчині амонію і протріть нею пляму, поки вона не зів’яне. Після цього опустіть забруднену тканину на деякий час у холодну воду. Залиште висихати. воля! Пляма зникла.

За допомогою пилососа

Немає необхідності відбілювати або прати плями агресивним миючим засобом, який може пошкодити тканину та колір вашого килима. Ви можете позбутися плям від трави просто за допомогою каністрового пилососа, оскільки він гарантує безпечне, легке та менш трудомістке прибирання. Крім того, він видаляє плями від трави та інші види бруду з вашого килима за допомогою функції всмоктування; безпечно поводиться з кольоровою та ніжною тканиною; не вимагає використання відбілювача або миючого засобу; і дозволяє уникнути необхідності полоскання.

Білий оцет

Білий оцет є одним із надійних методів позбавлення від будь-яких плям. Щоб видалити плями від трави, вам потрібно пропилососити килим, щоб видалити залишки трави або бруд, потім нанесіть на пляму трохи прального порошку, обережно промокніть його рушником, щоб видалити якомога більше. Після цього очистіть пляму водою і продовжуйте витирати. Потім промокніть пляму розчином на основі аміаку. Коли розчин майже вбереться, налийте на пляму білий оцет і продовжуйте протирати, доки ділянка не висохне.

Слідкуйте за Homecrux у Новинах Google!