Весна – це завжди хвилюючий час для садівників, коли безліч квітів, які вони посадили, прориваються крізь землю та сповіщають про чудову красу весни. Їхні городи вже починають показувати плоди їхньої праці, і врожай, який ще довго чекає, обов’язково буде щедрим. Але коли зібрано врожай і осінні фарби танцюють на вітрі, їхня робота ще далека від завершення. Щоб забезпечити гарну весну, потрібно підготувати свою ділянку до довгої зими.

Щоб прогнати холодну зиму або принаймні стримати її

Коли настала осінь, саме час почати готувати свій сад до майбутніх холодів, і це починається з того, щоб рослини, які ви хочете вижити, мали якомога більше поживних речовин і води. Почніть із проходження ділянок, які ви хочете зберегти, і пошуку широколистих бур’янів. Ці бур’яни, як випливає з їхнього опису, мають широке листя, яке розроблено для того, щоб максимально використовувати обмежене сонячне світло в холодні місяці та спрямовувати воду та поживні речовини туди, де це їм найкраще підходить. Це не обов’язково буде найкращим для ваших рослин, тому широколистяні рослини потрібно прибрати.

Косіть свій газон ефективно

Власники будинків зазвичай призначають дати для остаточного скошування і в кінцевому підсумку шокують траву, зрізаючи її всю відразу. З настанням літніх місяців важливо починати опускати газонокосарку кожного разу, коли косите газон. Поступове скорочення трави означає, що ви маєте здорову довжину для підготовки до зими. В ідеалі мінімальна рекомендована довжина трави становить від 1 до 1-1/2 дюйма, хоча довжина може змінюватися залежно від типу трави. Важливо мати коротшу траву взимку, тому що висока трава може відкрити газон для мишей та інших тварин, які шукають теплого місця, щоб сховатися. У довгій траві мишачі нори залишаються непоміченими.

Читайте також: Корисні поради щодо цілорічного догляду за газоном



Переконайтеся, що pH вашого ґрунту збалансований

Почніть з випробування грунту. Незалежно від того, яку обробку ґрунту ви використовуєте, щоб отримати потрібний рівень рН для ґрунту, для цього знадобиться час. Це робить осінь найкращим часом для початку лікування, щоб досягти вашої мети, оскільки ґрунт не намагатиметься одночасно підтримувати ваші улюблені рослини. Вапно можна застосовувати, якщо тест показує, що ваш ґрунт занадто кислий, і сірку, якщо він занадто лужний для ваших потреб. Протягом зими обов’язково перевірте ґрунт ще раз, щоб переконатися, що ці речовини добре збалансовані в ґрунті, і внесіть будь-які коригування в останню хвилину, які вам потрібно зробити.

Не забудьте внести добрива

Якщо ви забули внести добрива наприкінці літа, зробіть це до того, як зима постукає у двері. Ви можете використовувати натуральні добрива, якщо хочете зберегти рослини органічними. У цьому випадку переконайтеся, що ви використовуєте хороше добриво з нульовим відсотком фосфатів. Якщо органіка вам не підходить, шукайте добрива, багаті азотом. Добрива з низьким вмістом азоту, але з високим вмістом калію та фосфору також ефективні для забезпечення того, що наступного сезону ваш газон буде зеленим і пишним.

Приберіть листя з газону

Будь-який затятий садівник знає, що листя на землі — це погана новина для вашого саду, оскільки воно є розсадником шкідників, снігової плісняви, бурих плям та інших хвороб, які можуть стати прокляттям вашого саду навесні. Крім того, ваш газон повинен мати можливість дихати, і немає нічого, як товстий шар листя, що осідає на ньому, щоб відрізати так необхідний кисень і прісну воду. У випадку особливо густого листяного покриву ви навіть помітите, що у вас виникнуть проблеми з проростанням свіжої трави навесні.

Підготовка ваших грядок до зеленої весни починається після збору врожаю

Коли ви нарешті вилучили зі своїх садів останню річну щедрість, саме час почати готуватися до нового року. Починається з того, що всі старі торішні рослини витягуються з ґрунту та відправляються на компост. Якщо ви відчуваєте особливу активність, ви можете провести легку обробку землі, щоб навесні було легше розкопувати землю. Якщо ви виявили, що ваш ґрунт кислий під час випробування ґрунту, то це чудова можливість обробити це вапно або сірку.

Виконання цих простих кроків забезпечить гарну та щедру весну попереду та допоможе зберегти здоров’я вашого саду на довгі роки. Догляд за вашою прекрасною власністю не закінчується зі збором останнього врожаю, а дбайливим доглядом за землею, який триває цілий рік.

Слідкуйте за Homecrux у Новинах Google!