Розумний будинок — це ціла мережа інтелектуальних пристроїв, яка дозволяє автоматизувати певні частини вашого будинку, такі як освітлення, безпека та телевізори. Протягом багатьох років розумні будинки стали популярними через багато переваг, які вони надають. Ці типи будинків є енергоефективними, зручними та безпечними. Але як власники будинків створюють розумний будинок з нуля? Це те, що ми намагаємось навчити своїх читачів у цій статті. Це повний посібник щодо того, як спланувати розумний будинок з нуля та зробити це правильно.
Почніть з бюджету, щоб уникнути витрат
Такі пристрої, як розумні помічники або динаміки, можуть бути дорогими. Отже, ваше перше завдання — встановити бюджет для придбання правильних пристроїв для вашого будинку. Дослідіть тип пристроїв, які ви хочете додати до свого будинку, а потім створіть електронну таблицю, щоб підтримувати бюджет. Додайте вартість предметів до електронної таблиці, щоб ви могли або заощадити для них, або планувати купувати кожен товар щомісяця.
Хороший підхід — зважити свій вибір або якщо ви можете, перевірити один або два менш дорогі розумні пристрої, перш ніж витрачати гроші на більш дорогі варіанти. Тестування пристрою чи двох заздалегідь допоможе вам відчути, на що здатний пристрій у категорії та чи потрібно це вимагати. Якщо вони задоволені, ви можете інвестувати у свій дорогий вибір.
Розумні гарантії на дому, безпека та безпека
Коли ви привезли додому розумні пристрої (и), вам потрібно врахувати його безпеку та безпеку. Налаштуйте розумні камери безпеки, щоб ви могли стежити за своїм будинком через свій мобільний пристрій та сповіщають органи влади у випадку надзвичайних ситуацій. Використовуйте сильні паролі та двофакторні автентифікації для підключень до Інтернету та налаштуйте сповіщення, щоб запобігти порушенню безпеки. Що ще важливіше, ви повинні покрити пристрої, кажуть найкращу домашню гарантію для систем ОВК або інших розширених гарантійних планів для ваших дорогих пристроїв, щоб захистити їх від аварій, поломки, збитків чи крадіжок.
Плануйте, що ви хочете зробити ваш розумний будинок
Деякі люди мають повністю автоматизований будинок, де вони можуть встановлювати таймери, щоб автоматично відкрити двері гаража, регулювати термостат або увімкнути кавоварку. Інші можуть просто мати розумний динамік для відтворення музики над голосовими командами. Вирішіть, що ви хочете, щоб ваш розумний дім зробив для вас. Наприклад, якщо ви часто подорожуєте, ви можете автоматично увімкнути світло, коли ви не вистачаєте, щоб запобігти пограбуванню. Або ви, можливо, захочете додати до будинку розумний дим та моносніжки з оксидом вуглецю для безпеки.
Побудуйте налаштування розумного будинку навколо ваших потреб та переконайтеся, що ви маєте повний контроль над своїми пристроями. Це полегшується далі з кількома пристроями, які надходять на функції, сумісні з програмами, щоб ви могли керувати ними зі свого телефону. Отже, ви можете вмикати або вимикати свої пристрої, навіть коли ви не вдома за допомогою смартфона.
Підключення розумних пристроїв
Ваша розумна система не спрацює, якщо ви не підключені до Інтернету. Щоб усі ваші гаджети працювали правильно без перерви, вам знадобиться міцний Wi-Fi-з’єднання та якісний маршрутизатор. Підключення через Інтернет може бути ризикованим: для зменшення ризиків кібератаків та захисту розумних пристроїв рекомендується використовувати сильні паролі або шифрування, якщо вони є. Більше того, ви повинні підключити лише свої розумні домашні пристрої до надійної мережі.
Також читайте: 10+ розумних домашніх пристроїв, запущених у 2023 році
Вибір розумних пристосувань для встановлення у вашому домі
Розумне освітлення

Розумні світильники можна легко керувати за допомогою смартфона з будь -якого місця або ви можете запланувати їх, щоб увімкнути та вимкнути в конкретний час. Ви також можете зменшити світло або змінити їх колір за допомогою кнопки кнопки або за допомогою голосового управління. Системи розумного освітлення часто можна поєднувати з іншими розумними пристроями, що дозволяє користувачам створювати більш складні процедури автоматизації для дому.
Розумна допомога або динаміки


Якщо ви не відчуваєте, як натискаєте на свій мобільний пристрій, щоб увімкнути певні прилади у вашому домі, то контроль голосу буде для вас хорошим варіантом. Встановіть розумний динамік, щоб ви могли керувати аспектами свого будинку за допомогою голосової команди.
Розумний термостат


Розумний термостат-це пристрій з підтримкою Wi-FI, який автоматично регулює обладнання для опалення та охолодження у вашому домі для оптимальної продуктивності. Користувачі також можуть встановити графіки енергоефективності. Крім того, ці розумні пристрої можуть інтегруватися з домашніми системами автоматизації, такими як Apple HomeKit, Samsung Smartthings тощо.
Розумні пристрої безпеки дому


Сьогодні ви можете знайти кілька розумних пристроїв безпеки будинку, таких як камери, замки дверей, датчики та тривоги на ринку. Ці пристрої дозволяють віддалено стежити за своїм будинком і навіть можуть надсилати миттєві сповіщення.
Розумні вузли


Якщо у вас є лише один -два пристрої, ви можете просто керувати ними за допомогою смартфона. Однак якщо ви створюєте повністю автоматизований будинок, то вам потрібно буде придбати розумний центр, який буде служити центральною станцією управління. За допомогою розумного домашнього центру ви можете взаємодіяти з декількома гаджетами на одному пристрої, а це означає, що вам не потрібно перемикатися між різними додатками на телефоні. Подумайте про центр як про мозок або центральну частину вашої розумної системи. Це дозволяє всім вашим пристроям безперешкодно працювати. Деякі ефективні розумні вузли, які ви можете вибрати, — це Amazon Echo Plus, Samsung Smartthings Hub та Hub Google Nest.
Остаточні думки
Розумний будинок зручний, оскільки він автоматизує важливі завдання, такі як вимкнення вогнів, закриття штор та вмикання кавовиків, тому вам не потрібно робити це вручну. Використовуйте цю публікацію як посібник, щоб допомогти вам налаштувати розумний будинок, щоб ви могли відпочити або провести час на інші важливі завдання.
Слідкуйте за Homecrux у Google News!